Periyodik Ofis Temizliği

KURUMSAL PERİYODİK TEMİZLİK

Gürpak Temizlik Hizmetlerimiz kapsamında periyodik hizmeti alarak ihtiyaç duyduğunuz temizlik türüne göre belirli sürelerde temizlik uygulaması gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal temizliğin periyodik olarak gerçekleştirilmesi mekanlarda bakteri oluşumunu önleyeceği ve hijyenik ortamlar sağlanması açısından önemlidir. İstenmeyen oluşumları engellemek ve temizliğin sürekliliğini sağlamak için Periyodik hizmeti almak daha sağlıklıdır. Düzenli olarak gerçekleştirilen periyodik ofis temizliğinde daha temiz ve kaliteli ofis ortamları sağlanmış olur.

 

Periyodik olarak ofis temizliği, hastane temizliği, okul temizliği, fuar temizliği cami temizliği, gemi yat temizliği, fabrika temizliği, yangın sonrası temizlik, dış cephe temizlik, inşaat sonrası temizlik gibi hizmetler alınabilir. Verilecek bu periyodik temizlik hizmetlerin hepsinde ücretsiz olarak uzman raporu hazırlanarak ihtiyaçlarınız tam olarak belirlenmektedir. Hangi ürünün nerede kullanılacağı ek hizmet eklenip eklenmeyeceği, ücretlendirme, uygulama süresi gibi konular uzman raporu doğrultusunda belirlenmektedir.

Gürpak Kurumsal Temizlik Hizmeti konusunda alanında uzman teknik ekibimiz ile çalışmalarımızı ivedilikle gerçekleştirmekteyiz. Periyodik Temizlik hizmetlerinde ekibimiz belirlenen zaman dahilinde işlemleri gerçekleştirmektedir.

Periyodik Temizlik hizmetleri ihtiyaca günlük, Haftalık, 15 günlük ve aylık gibi çeşitli sürelerde olabilir. Bu zaman aralıkları uzman raporu doğrultusunda sizlerle yapılacak planlama aşamasında belirlenecektir. Periyodik temizlik hizmeti gerçekleştirilecek yapının veya alanın hangi periyodik aralığa uygun olduğu detaylı bilgilendirme ile sizlere bildirilmektedir. Gürpak Temizlik ile kalite, güven ve müşteri memnuniyetinde başarıya ulaşmaya devam etmekteyiz.

Gürpak Ofis temizliği ve diğer temizlik hizmetlerinde firmamız uzun süreli çalışmaları ile aktif bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Sektörde uzun zamandır yer almakta ve aktif bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ofis Temizliği için hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek randevu talep edebilirsiniz. Temizlik hizmetinde belirlenen alanları planlı bir şekilde temizliğini gerçekleştirmekteyiz.

Bunun için ofis temizliğinde özel temizlik ekibimiz ve özel temizleyicilerimiz ile müşterilerimizin istediğini süre ve zamanda temizliği bitirmekte ve ofisi teslim etmekteyiz. Özellikle ofislerin mesai saatleri dışında temizliğinin gerçekleştirilmesi müşteriler için önem arz etmektedir. Gürpak temizlik olarak bizde buna göre bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Ama mutlaka ofis temizliği hizmeti için bizden randevu talep ediniz.

Kurumsal Periyodik Hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayabilir veya fiyat teklif formumuzu doldurarak uzmanlarımızın sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp us
Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR