Ofis Halı Yıkama

Ofis Halı Yıkama

Gürpak temizlik şirketi olarak ofis halısı yıkama sektöründe 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ofis halı yıkama konusunda sektörünün lider kuruluşlarından olan Gürpak Temizlik en büyük kazancını memnun müşteriler olarak görmekte ve bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Ofis Halı Yıkama Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Gürpak temizlik olarak ofis halı yıkama konusunda büyük bir tecrübeye sahibiz. Her türlü ofis halısının kimyasal maddeler vereceği tepkimelere karşı bilgi sahibiyiz. Halı türlerini ve bu halılarda kullanılan boyaları çok iyi şekilde bilmekteyiz. Ayrıca kullandığımız kimyasal temizleyiciler insan ve çevre sağlığına duyarlı Avrupa standartlarında ürünlerdir. İşi ucuza getirmeyi değil, işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız.  En önemli tercih sebeplerimizden biri ıslak yıkama yerine kuru köpük ofis halısı yıkamayı tercih etmekteyiz. Bu işlem için eski tip makineler yerine son teknoloji ofis halısı yıkama makinelerini kullanmaktayız.

Neden Kuru Köpük Ofis  Halısı  Yıkama ?

kuru kopuk yönetimini kullanmamızda ki en büyük etken hali yüzeylerine ve halı zemine köpüklerin inmesi ve içerisinde bulunan kir tabakasını yüzeye çıkarmasına yardımcı olması aynı zamanda  sadece köpüklü yıkama olduğu için  halılarda çürüme ve sonradan kötü  koku gibi olaylara yol açmadığı için kuru köpük yıkama yöntemi  tercih ediyoruz.

Köpük üretmek için makinemizin özel köpük jeneratörü sayesinde ofis ortamlarınızı sağlıklı ve ferah hijyenik bir ortama kavuşturuyoruz

Neden ıslak yıkama tercih etmiyoruz sorusuna gelecek olursak ıslak yıkama sıradan bir sabun ve benzeri maddeler ile direk halı yüzeyine bolca suyun bırakılması ve bırakılan suların halı zemine inerek orda su birikimlerinin kalması sonucu halıda çürüme yapması sonrasında halı yüzeylerin de su kalıntılarından oluşan su lekelerin ortaya çıkması ile kötü kokuların oluşmasıdır. Bizler Gürpak Temizlik olarak ıslak yıkama kesinlikle önermiyoruz ve tavsiye etmiyoruz. Kuru Köpük Halı Yıkama Asla halılarınıza zarar vermez.

Islak yıkama sonucu oluşacak risklerden biride kötü kokular halıların çürümesini ve halı tabanında oluşan yağlı zift tabakası elektrik geçirmeyi önleyen halı tabanın zarar görmesi ile birlikte halılarınızın yıpranma olasılığı yüksektir.

Kuru köpük yıkama işlemi hem hijyen açısından çıkması oldukça zor olan çay, kahve ve benzeri lekeleri kolayca temizler aynı zamanda halı yüzeylerinin de temiz olmasını sağlar. Özel kimyasalları sayesinde halılarınız renk değişimine uğramaz ve tamamen sağlıklı bir çalışma ortamını sağlar.

NEDEN PERİYODİK HALI YIKAMA

Neden mi periyodik halı yıkama talep etmelisiniz mevcut ofis halılarınızın sabit olması ve ofis içerinde ayakkabı ile dolaşılması sonucu kötü bakterilerin halı yüzeyi ve tabanına yerleşmesi ile yaz ve kış mevsim değişimleri sonucu halı çok hızlı toz ve bakteri üretir ve her günde elektrik süpürgesi yapılsa dahi bu bakteriler halı yüzeyinden çıkmaz bunun için bizler periyodik kuru köpük yıkamayı sağlık ve hijyen açısından en az 3 aydan 3 aya yapılmasını tavsiye ediyoruz.

WhatsApp WhatsApp us
SERVİS ÇAĞIR